- Weather
- France
- Île-de-France Region
- Le Plessis-Bouchard
Current Weather Le Plessis-Bouchard
Current weather for the city of Le Plessis-Bouchard. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 16°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 51 % |
| cloud cover | 42 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 11°C |
