Current Weather Le Petit-Quevilly
Current weather for the city of Le Petit-Quevilly. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 6°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 82 % |
| cloud cover | 59 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 11°C |
