- Weather
- United States of America
- Texas
- Laughlin Air Force Base
Current Weather Laughlin Air Force Base
Current weather for the city of Laughlin Air Force Base. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Flood Watch
Valid to 1. 5. (21:00)
19°C
feels like 19°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 89 % |
| cloud cover | 90 % |
| dew point | 17°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 24°C |
