- Weather
- France
- Brittany Region
- Larmor-Plage
Current Weather Larmor-Plage
Current weather for the city of Larmor-Plage. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 7°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 94 % |
| cloud cover | 79 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 10°C |
