- Weather
- Socialist Republic of Vietnam
- Thanh Hóa
- Làng Ky Phá
Current Weather Làng Ky Phá
Current weather for the city of Làng Ky Phá. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 26°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 84 % |
| cloud cover | 72 % |
| dew point | 21°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 15°C |
| Average: | 24°C |
