- Weather
- France
- Hauts-de-France
- Lambres-lez-Douai
Current Weather Lambres-lez-Douai
Current weather for the city of Lambres-lez-Douai. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 20°C
| wind | 19 mph |
|---|---|
| wind gusts | 30 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 32 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 11°C |
