Current Weather Lac-Mégantic
Current weather for the city of Lac-Mégantic. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
0°C
feels like -3°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 98 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -14°C |
| Average: | 1°C |
