- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- La Murette
Current Weather La Murette
Current weather for the city of La Murette. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
High Temperature
Valid to 28. 5. (00:00)
24°C
feels like 26°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 40 % |
| cloud cover | 29 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 16°C |
