- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- La Forêt-sur-Sèvre
Current Weather La Forêt-sur-Sèvre
Current weather for the city of La Forêt-sur-Sèvre. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
6°C
feels like 5°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 93 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 13°C |
