- Weather
- North Korea
- Hwanghae-namdo
- Kyemoru-sŏm
Current Weather Kyemoru-sŏm
Current weather for the city of Kyemoru-sŏm. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 12°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 71 % |
| cloud cover | 41 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 10°C |
