Current Weather Kūh-e Tūnmā
Current weather for the city of Kūh-e Tūnmā. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 5°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 32 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 87 % |
| cloud cover | 98 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -10°C |
| Average: | 5°C |
