Current Weather Kūh-e Shādā
Current weather for the city of Kūh-e Shādā. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 7°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 48 % |
| cloud cover | 11 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 8°C |
