Current Weather Kūh-e Sehkūh
Current weather for the city of Kūh-e Sehkūh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 16°C
| wind | 15 mph |
|---|---|
| wind gusts | 30 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 68 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 19°C |
