- Weather
- Iran
- East Azerbaijan
- Kūh-e Owkūzāvlan
Current Weather Kūh-e Owkūzāvlan
Current weather for the city of Kūh-e Owkūzāvlan. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
3°C
feels like 2°C
| wind | 15 mph |
|---|---|
| wind gusts | 23 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 94 % |
| cloud cover | 55 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -9°C |
| Average: | 4°C |
