Current Weather Kūh-e Navāv
Current weather for the city of Kūh-e Navāv. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 11°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 43 % |
| cloud cover | 65 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -6°C |
| Average: | 10°C |
