Current Weather Kūh-e Narow
Current weather for the city of Kūh-e Narow. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
27°C
feels like 30°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 13 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 18°C |
