Current Weather Kūh-e Gar
Current weather for the city of Kūh-e Gar. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
4°C
feels like 1°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 67 % |
| cloud cover | 6 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 17. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 15°C |
