Current Weather Kūh-e Do Sarān
Current weather for the city of Kūh-e Do Sarān. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 20°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 21 % |
| cloud cover | 21 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 17°C |
