Current Weather Kūh-e Balāl
Current weather for the city of Kūh-e Balāl. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 14°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 45 % |
| cloud cover | 1 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 12°C |
