Current Weather Kūh-e Avlū
Current weather for the city of Kūh-e Avlū. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
29°C
feels like 32°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1002 hPa |
| humidity | 9 % |
| cloud cover | 42 % |
| dew point | -7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 22°C |
