Current Weather Ku-do
Current weather for the city of Ku-do. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 12°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 68 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 10°C |
