Current Weather Koton-Karfe
Current weather for the city of Koton-Karfe. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
32°C
feels like 34°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 51 % |
| cloud cover | 75 % |
| dew point | 21°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 4.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 24°C |
| Average: | 31°C |
