- Weather
- North Korea
- South Pyongan
- Kŏmdŏk-sŏm
Current Weather Kŏmdŏk-sŏm
Current weather for the city of Kŏmdŏk-sŏm. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 11°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 56 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 15°C |
