- Weather
- North Korea
- South Pyongan
- Kŏmdŏk-sŏm
Current Weather Kŏmdŏk-sŏm
Current weather for the city of Kŏmdŏk-sŏm. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 13°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 42 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 14°C |
