- Weather
- Islamic Republic of Afghanistan
- Vardak
- Kōh-e Nēlū
Current Weather Kōh-e Nēlū
Current weather for the city of Kōh-e Nēlū. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-4°C
feels like -8°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 79 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 4.
| MAX: | 6°C |
| MIN: | -23°C |
| Average: | -8°C |
