- Weather
- Islamic Republic of Afghanistan
- Badghis
- Kōh-e Narīmān
Current Weather Kōh-e Narīmān
Current weather for the city of Kōh-e Narīmān. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 9°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 80 % |
| cloud cover | 98 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 10°C |
