- Weather
- Islamic Republic of Afghanistan
- Panjshir
- Kōh-e Darī
Current Weather Kōh-e Darī
Current weather for the city of Kōh-e Darī. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
2°C
feels like 1°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 93 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 9°C |
| MIN: | -13°C |
| Average: | -1°C |
