- Weather
- Republic of Belarus
- Minsk Oblast
- Kletishche
Current Weather Kletishche
Current weather for the city of Kletishche. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 17°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1027 hPa |
| humidity | 0 % |
| cloud cover | 20 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 23. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 14°C |
