- Weather
- Russia
- Chuvashiya Republic
- Khom-Yandoby
Current Weather Khom-Yandoby
Current weather for the city of Khom-Yandoby. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
2°C
feels like -1°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 100 % |
| cloud cover | 20 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -14°C |
| Average: | 1°C |
