- Weather
- United States of America
- Texas
- Kenedy
Current Weather Kenedy
Current weather for the city of Kenedy. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 25°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 94 % |
| cloud cover | 77 % |
| dew point | 23°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 24°C |
