- Weather
- Republic of Albania
- Shkodër
- Kamicë-Flakë
Current Weather Kamicë-Flakë
Current weather for the city of Kamicë-Flakë. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid to 23. 5. (00:00)
18°C
feels like 19°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 52 % |
| cloud cover | 49 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 22. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 12°C |
| Average: | 20°C |
