- Weather
- North Korea
- P'yŏngan-bukto
- Kach’a-sŏm
Current Weather Kach’a-sŏm
Current weather for the city of Kach’a-sŏm. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 45 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 4.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 9°C |
