- Weather
- Republic of Haiti
- Nord-Ouest
- Jean-Rabel
Current Weather Jean-Rabel
Current weather for the city of Jean-Rabel. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
30°C
feels like 32°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 62 % |
| cloud cover | 46 % |
| dew point | 22°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 24°C |
| Average: | 29°C |
