- Weather
- United States of America
- Florida
- Jasmine Estates
Current Weather Jasmine Estates
Current weather for the city of Jasmine Estates. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
29°C
feels like 31°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 41 % |
| cloud cover | 55 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 20°C |
