- Weather
- Kingdom of Belgium
- Walloon Region
- Jamoigne
Current Weather Jamoigne
Current weather for the city of Jamoigne. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 10°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 59 % |
| cloud cover | 22 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 11°C |
