- Weather
- North Korea
- Chagang-do
- Munam-dong
Current Weather Munam-dong
Current weather for the city of Munam-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 19°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 26 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 13°C |
