- Weather
- Russia
- Chechnya Republic
- Itum-Kale
Current Weather Itum-Kale
Current weather for the city of Itum-Kale. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 19°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 48 % |
| cloud cover | 15 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -6°C |
| Average: | 10°C |
