- Weather
- North Korea
- P'yŏngan-bukto
- Isŏng-dong
Current Weather Isŏng-dong
Current weather for the city of Isŏng-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 17°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 64 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 18°C |
