- Weather
- North Korea
- Hamgyŏng-bukto
- Isŏlgae
Current Weather Isŏlgae
Current weather for the city of Isŏlgae. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 15°C
| wind | 18 mph |
|---|---|
| wind gusts | 43 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 24 % |
| cloud cover | 75 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 5°C |
