Current Weather Frazione Trappa
Current weather for the city of Frazione Trappa. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid to 15. 5. (02:00)
Thunderstorms
Valid to 14. 5. (20:00)
16°C
feels like 16°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1001 hPa |
| humidity | 67 % |
| cloud cover | 32 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 14. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 16°C |
