- Weather
- United Kingdom
- England
- Ince-in-Makerfield
Current Weather Ince-in-Makerfield
Current weather for the city of Ince-in-Makerfield. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 6°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1027 hPa |
| humidity | 82 % |
| cloud cover | 17 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 9°C |
