- Weather
- Greece
- Central Macedonia
- Iliolousto
Current Weather Iliolousto
Current weather for the city of Iliolousto. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rain
Valid to 2. 4. (21:00)
Severe Thunderstorms
Valid to 2. 4. (21:00)
12°C
feels like 10°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 71 % |
| cloud cover | 56 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 13°C |
