- Weather
- United States of America
- New Mexico
- Glorieta
Current Weather Glorieta
Current weather for the city of Glorieta. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid to 2. 4. (15:00)
11°C
feels like 10°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 19 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -9°C |
| Average: | 5°C |
