- Weather
- France
- Brittany Region
- Île-de-Bréhat
Current Weather Île-de-Bréhat
Current weather for the city of Île-de-Bréhat. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 9°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1032 hPa |
| humidity | 90 % |
| cloud cover | 84 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 9°C |
