- Weather
- France
- Hauts-de-France
- Houplin-Ancoisne
Current Weather Houplin-Ancoisne
Current weather for the city of Houplin-Ancoisne. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
3°C
feels like 0°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 92 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 9°C |
