- Weather
- Kingdom of Belgium
- Walloon Region
- Houdeng-Aimeries
Current Weather Houdeng-Aimeries
Current weather for the city of Houdeng-Aimeries. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 21°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 24 % |
| cloud cover | 4 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
