- Weather
- Iran
- Mazandaran
- Hotel-e Javāher
Current Weather Hotel-e Javāher
Current weather for the city of Hotel-e Javāher. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
6°C
feels like 8°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 70 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 8°C |
