- Weather
- United States of America
- Hawaii
- Honaunau-Napoopoo
Current Weather Honaunau-Napoopoo
Current weather for the city of Honaunau-Napoopoo. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 20°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 95 % |
| cloud cover | 78 % |
| dew point | 20°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 17°C |
| Average: | 24°C |
