- Weather
- The Bahamas
- East Grand Bahama
- High Rock
Current Weather High Rock
Current weather for the city of High Rock. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 24°C
| wind | 16 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 79 % |
| cloud cover | 88 % |
| dew point | 19°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 18°C |
| Average: | 23°C |
