- Weather
- United States of America
- New Jersey
- Hamilton Square
Current Weather Hamilton Square
Current weather for the city of Hamilton Square. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 18°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 88 % |
| cloud cover | 68 % |
| dew point | 17°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 9°C |
